045 605 6165 info@malary.fi

yhteystiedot

Mahdollisuus lapselle ry

Konalantie 47 B, 2. kerros, 00390 Helsinki

sähköposti info@malary.fi

Y-tunnus: 1008794-7

Malary Oy

anna-mari@malary.fi
Puh. 045 8746 746

Y-tunnus: 3301864-5

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite 003710087947

Y-tunnus 1008794-7

Operaattori Maventa
Välittäjätunnus 003721291126

Sähköpostilaskuosoite

Paperiset laskut:
Mahdollisuus lapselle ry
10087947
PL 100
80020 Kollektor Scan

Teemu Luodekari

Fysioterapeutti
Kunnon Huone

Puh. 050 522 1488 
teemu@malary.fi

Roosa Vacker

Fysioterapeutti
Kunnon Huone

Puh. 045 602 6090
roosa@malary.fi

Rolf Roschier

Ohjaaja
Kunnon Huone

rolf@malary.fi

Rebecca Spörl neuropsykiatrinen valmentaja

Rebecca Spörl

Neuropsykiatrinen valmentaja
Harrastustoiminnan suunnittelija

Puh. 050 3100760
rebecca@malary.fi

Tuuli Ahonen

Harrastustoiminnan suunnittelija

Puh. 050 544 4611
tuuli@malary.fi

Meri Aaltonen

Meri Aaltonen

Projektikoordinaattori
ANTOISA-hanke

Puh. 050 547 8291
meri@malary.fi

Toimisto

Anna-Mari Laitila

Toiminnanjohtaja
Toimitusjohtaja (Malary Oy)

Puh. 045 874 6746
anna-mari@malary.fi

Jaana

Jaana Järvelä

Järjestökoordinaattori

Puh. 045 6056165

jaana@malary.fi

Toimintaterapeutti Sini Palmu

Sini Palmu

Toimintaterapeutti

Puh. 050 421 0318

sini@malary.fi

Ota yhteyttä tai anna palautetta

    Tilaa uutiskirje