yhteystiedot

Mahdollisuus lapselle ry

Konalantie 47 B, 2. kerros, 00390 Helsinki

info@malary.fi
Puh. 045 605 6165
Arkisin 09.00-15.30

Aukioloajat:
Maanantai-torstai 08.00 – 20.00
Perjantai 08.00 – 16.00

Y-tunnus: 1008794-7

Malary Oy

anna-mari@malary.fi
Puh. 045 8746 746

Y-tunnus: 3301864-5

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite 003710087947

Y-tunnus 1008794-7

Operaattori Maventa
Välittäjätunnus 003721291126

Sähköpostilaskuosoite

Paperiset laskut:
Mahdollisuus lapselle ry
10087947
PL 100
80020 Kollektor Scan

Kunnon, Toiminnan ja Ilmaisun Huoneet

Teemu Luodekari

Fysioterapeutti
Kunnon Huone

Puh. 050 522 1488 
teemu@malary.fi

Roosa Vacker

Fysioterapeutti
Kunnon Huone

Puh. 045 602 6090
roosa@malary.fi

Rolf Roschier

Ohjaaja
Kunnon Huone

rolf@malary.fi

Sara Lipponen

Toimintaterapeutti

Puh. 050 421 0318
sara@malary.fi

Tuuli Ahonen

Projektikoordinaattori
Ilmaisun Huone

Puh. 050 544 4611
tuuli@malary.fi

Toimisto

Anna-Mari Laitila

Toiminnanjohtaja
Toimitusjohtaja (Malary Oy)

Puh. 045 874 6746
anna-mari@malary.fi

Malla Laakso-Nyström

Järjestökoordinaattori

Puh. 050 310 0760
malla@malary.fi

Ota yhteyttä tai anna palautetta

    Tilaa uutiskirje